NOVÁ PRAVIDLA REZERVACÍ

Vážení klienti a sportovní nadšenci, hodiny alpinningu a břišního pekáče si prosím rezervujte ONLINE na našem webu www.bodiesgarden.cz v sekci „REZERVACE“. Vyplněním údajů k přihlášení do rezervačního systému dáváte automaticky souhlas k uchování a zpracování osobních údajů, které uchováváme a zpracováváme bezpečně pouze pro naše účely. Rezervační systém slouží pro komfort a spolehlivost rezervací. V současné době jste o přihlášení či odhlášení hodiny informováni emailem. Nově si můžete své rezervace kontrolovat přímo prostřednictvím systému v sekci „Moje rezervace“. Každý klient si tak lehce ověří, zda má přijít cvičit nebo je pouze náhradník.

SYSTÉM NÁHRADNÍCI:

  • Při rezervaci lekce jako náhradník budete v případě posunu na jinou pozici informováni emailem.
  • V případě, že se dostanete na lekci z pozice náhradníka v den cvičení, budete kontaktováni i telefonicky.
  • Ke spolehlivému a bezproblémovému fungování Fitness studia je však nezbytná i odpovědnost a slušnost včasného rušení rezervací.

RUŠENÍ REZERVACE A SANKCE ZA NEODHLÁŠENOU LEKCI

  • Lekci alpinningu a břišního pekáče je možné zrušit přes systém nejpozději 24 hodin před začátkem hodiny.
  • Ve výjimečném případě (např. nemoc, pracovní povinnosti) můžete zrušit rezervaci následující den, a to nejpozději do 12:00 na telefonním čísle 732 731 601.
  • Poté bude všem neodhlášeným účtován POPLATEK VE VÝŠI PLNÉ CENY LEKCE.

V případě, že se klient opakovaně nedostaví na rezervovanou lekci bez omluvy, budeme nuceni zablokovat jeho přístup do systému.

Děkujeme za spolupráci Tým Bodies Garden
© Stanislav Lorenc ~ www.cernovice.net